CryptoWhale mówi, że popyt na XRP jest gotowy do eksplozji, ponieważ jest to jedyny projekt Crypto forsujący przepisy dotyczące kryptowalut

Jasne przepisy wraz z istniejącymi zaletami korzystania z XRP do przesyłania pieniędzy z jednego punktu do drugiego sprawiają, że projekt ma lepszą pozycję, aby przeprowadzić branżę kryptograficzną przez kolejny kilometr.

Poprzez serię tweetów popularny analityk kryptograficzny CryptoWhale stwierdził to Marszczyć i rodzima moneta XRPL XRP może doświadczyć gwałtownego wzrostu popytu na rynku globalnym. Przede wszystkim dlatego, że jest to jedyny projekt kryptograficzny, który naciska na jasne przepisy dotyczące kryptowalut.

Teoria CryptoWhale na przyszłość XRP

Zgodnie z jego teorią, Ripple po cichu współpracuje z agencjami rządowymi, aby zapewnić zgodność. Insynuacja, że projekt zyskuje przychylność regulatorów ze względu na skłonność jasnych przepisów do współpracy z systemem.

„Wielu krytykuje XRP za to, że jest„ zbyt scentralizowany ”, chociaż rządy lubią tę przejrzystość” – wyjaśnił CryptoWhale.

W dalszym ciągu podkreślał, że Ripple od samego początku utrzymuje się wśród najlepszych projektów, dając w ten sposób inwestorom pewność i pewność inwestycji wolnych od oszustw.

Oszustwa kryptograficzne gwałtownie wzrosły w niedawnej przeszłości, a projekty pojawiły się, a następnie zostały zlikwidowane za pomocą gotówki wszystkich klientów. Jednym z ostatnich oszustw jest projekt Defi Yfdex.Finance, który zniknął wraz z funduszami inwestorów o wartości 20 milionów dolarów zaledwie dwa dni po uruchomieniu.

Ze względu na brak jasnych przepisów uniemożliwiających programistom udział w kolejnych oszustwach związanych z wyjściem z inwestycji, CryptoWhale uważa, że XRP przyciągnie uwagę inwestorów jako najlepszy projekt na rynku.

Ponadto jasne przepisy wraz z istniejącymi zaletami korzystania z XRP do wysyłania pieniędzy z jednego punktu do drugiego, w tym szybki, tani i niezawodny transfer pieniędzy, sprawiają, że projekt jest z lepszego punktu widzenia, aby poprowadzić branżę kryptograficzną przez kolejny kilometr .

Stwierdzając, że jest związany z XRP od 2013 roku, myśli po zakończeniu „bieżącej korekty”, Bitcoin a altcoiny będą kontynuowane z nowym, silniejszym rajdem byków

W odpowiedzi na zapytanie – „Nie jestem pewien, czy XRP jest tylko jeden. A co z $ QNT? $ XDC? Wyglądają też na gotowe na ISO20022 ”- powiedział jeden z jego zwolenników. CryptoWhale powiedział, że to tylko dwa tokeny ERC-20 ICO utworzone podczas fazy hype 2018 i oferują tylko fajną stronę internetową i fałszywe obietnice.

W swojej obronie powiedział, że unika wszystkich podobnych projektów, które powstały wtedy, ponieważ są podobne do bańki internetowej, której wybuch nie trwał długo.

W chwili pisania tego tekstu XRP był notowany na poziomie około 0,24 USD przy kapitalizacji rynkowej wynoszącej około 10,86 miliarda USD i dziennym wolumenie wynoszącym około 1,69 miliarda USD według wskaźników CoinGecko.

Aby przeczytać więcej wiadomości z branży kryptograficznej, zalecamy śledzenie ten link.